آژانس کرایه دهی اتومبیل ایران جوان

!همین حالا تماس بگیرید


۰۴۴ ۳۲۳۵ ۳۰۳۲

۰۹۱۴ ۴۴۱ ۵۶۷۰

درباره ما

اجاره خودرو برای اولین بار در سال 1912 توسط آلمانی ها انجام شد و بعد هشت سال این ابتکار در آمریکا نیز متداول شد و اجاره خودروهای فورد که آن زمان متقاضیان زیادی داشت ادامه یافت. از این زمان به بعد بود که شرکت های فعال در این زمینه شروع به فعالیت گسترده کردند و برای خودشان مشتری هایی جلب کردند.

بیشتر مشتری های اجاره خودرو شامل کسانی هستند که یا در مسافرت هستند و یا اینکه خودرو خودشان نیاز به تعمیرات دارد و یا اینکه فعلا نمی توانند برای خودشان خودروی مستقلی تهیه کنند و ترجیح می دهند برای رسیدن به کارهای خود خودروهایی را اجاره کنند.

سابقه تاسیس این موسسه کرایه دهی در ارومیه حدودا به سال ؟؟13 برای اولین بار توسط آقای پرویز علیزاده تازه کندی باز می گردد. این آژانس کرایه دهی در ابتدا فعالیت خود را با تعدادی اندک اتومبیل پیکان در این صنعت آغاز نمود و در طول زمان بر تعداد خودروهای خود افزود که امروزه دارای چندین اتومبیل مدل بالا اعم از پژو پارس،پژو 206،ماکسیما ، پژو 405و... میباشد. این آژانس قبل از تحویل خودرو به مشتری سرویس دهی و چک آپ کامل خودرو را انجام میدهد هدف اصلی این شرکت افزایش رضایت مشتریان و بالطبع افزایش چشمگیرتر مشتریان محترم می باشد